Szeretek kertészkedni, kirándulni vagy kerékpározni. Szeretem az állatokat. Alapjában vidám természetű vagyok. Dohányzok.Vannak gyerekeim, akik már a saját életüket élik. Hogy kit keresek, aki úgy fogad el amilyen vagyok és ez kölcsönös.
Register to Send Message!Sziasztok, elváltam egyedül élek Debrecen mellett, 3 gyermekem van ők az anyukájukkal élnek jó távol, ló, kutya, macska, baromfi kedvelő párt keresek, légy belevaló vagány, ja és nem árt ha tudsz lovagolni!! Na nem félre érteni😀😀.
Register to Send Message!Dekoratív sportos természet szerető házias egyszerre szerető egyszerre társ
Register to Send Message!Sziasztok 😊 Egy társat szeretnék magam mellé aki szintén egy társat szeretne. Szeretem a pozitív gondolkodású embereket én is az vagyok. Imádom a lovakat 😊 de sajnos még nincs saját lovam. Komoly kapcsolatot keresek. Ha Te nem társat keresel és nem...
Register to Send Message!Csak a tiszta, egyértelmű embereket szeretem; ha valaki játszmázik, pórul jár.
Register to Send Message!A hátra levő 60 évre keresem társam párom 182cm 80kg evesen dohányzom jogsi jó ha van Üdv Gabor
Register to Send Message!